Can Aydoğmuş ile CAN’lı Danışmanlık

Can Aydoğmuş ile CAN’lı Danışmanlık

Can Aydoğmuş özellikle sosyal medyası ve Hürriyet köşe yazılarındaki 2016 15 temmuz kalkışması, doğal afetler, dolar’ın 2018 yazında 6.10’u geçeceği, 27 Temmuz 2018 dönemindeki yaşanılan ekonomik gerginlikler, yurtdışı ülkeler ile yaşanılan konular gibi pek çok alanda astrolojik öngörülerinin çıkması ile Türkiye’nin Nostradamus’u olarak anılmaktadır. Kitapları çok satan ve farklı kuruluşlardan dört adet ödülü olan saygın bir yazar ve köşe yazarı olan Aydoğmuş astrolojik danışmanlıkta vermektedir.

Vedik Astroloji üstünden danışmanlık verebilen ve dünya çapında ki eğitimleri ile yıllardır, pek çok önemli ismin başvurduğu Can Aydoğmuş’tan online telefon veya skype ile danışmanlık alabilirsiniz.

Arzu ederseniz istediğiniz soruları sorabilir veya astrolojik haritanızın üstünden danışmanlık da alabilirsiniz.

Can Aydoğmuş sizin doğum tarihinizi, doğum saatinizi ve doğum yerinizi sizden öğrenerek gelecek süreciniz, ilişkileriniz ve yaşamınızda ki bütün alanlara yönelik size danışmanlık verebiliyor.


Danışmanlık İçeriği:

  1. Astrolojik haritanızın geçmiş, şuan ve geleceğe dair genel hayat yorumu
  2. Hayatınızda hangi dönemlerin içinden geçtiğinizi, şuan içinde olduğunuz dönemin sizi nasıl etkilediğini ve ne yapmanız gerektiğini…
  3. Gelecekte sizi nasıl dönemlerin beklediğini…
  4. Kendiniz ve hayatınız ile ilgili fark etmeniz gereken önemli noktaları
  5. Hayatınızın daha rahat bir akışta olması için yapmanız ve yapmamanız gerekenler
  6. Kullanmanız gereken renkler
  7. Kullanmamanız gereken renkler
  8. Kullanmanız gereken taşlar
  9. Kullanmamanız gereken taşlar
  10. Yaşamnızın sizden beklentileri
  11. Hayat amaçlarınız…
  12. Ailenizin size etkisi ve bu konuda yapmanız gerekenler
  13. Aynı danışmanlığın içinde Astrokartografi haritanıza bakıyor ve bu sayede dünyanın hangi şehirleri ve bölgelerinin sizi nasıl etkilediğini anlatıyor. Bunun ile ilgili Astrokartografi nedir? Billur Kalkavan ile sohbetimiz. linkine tıklayarak seyredebilirsiniz. Bir dönem Can bey astroloji danışmanlığı vermeyi bırakmıştı. Şimdi bu Corona sürecinde geçici olarak danışmanlık vermeye devam ediyor. Sonrasında kitapları ve diğer işleri çok yoğun olduğu için tamamen danışmanlık vermeyi bırakmayı planlıyor.

Randevu için Dilek Hanım ile canilebirebir@gmail.com email adresinden randevu alabilirsiniz. Dilek Hanıma @dilek68bodrum instagram hesabından da ulaşabilirsiniz.

Can Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokulu İstanbul’da Prestij Kolej’de bitirdikten sonra İngiltere’de Egerton Rothesay School’da okudu. Çocukluğunda yaşadığı bazı deneyimler nedeniyle içsel yolculuklara çıktı. İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye’de kişisel gelişim eğitimleri aldı. Dünyanın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimleri aldı.

11 yaşından beri kişisel gelişim yöntemlerine ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü, Vedik Astroloji ve daha birçok kişisel gelişim tekniği konusunda eğitim aldı. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu.
Aydoğmuş Doğan Novus’tan çıkan Aşka Yürü, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa isimli ktapların yazarıdır. Aydoğmuş’un çocuklar için yazdığı “Konuşan Kedi Matu” da Doğan Egmont tarafından yayımlanmıştır.

Hürriyet.com.tr‘de haftada 3 gün köşe yazarlığı yapmış olan Aydoğmuş, artık Cnn Türk bünyesinde köşe yazarlığı yapmanın yanında kurumsal şirketlere seminerler vermekte, motivasyonel konuşmacı olarak davet edilmektedir.

Çok sayıda abonesi olan bir Youtube kanalının sahibi olan Aydoğmuş, sevilen bir Youtuber olarak binlerce kişi tarafından izleniyor.

Doğan TV Dijital bölümü ile 2017 de ortaklaşa kurduğu You Tube kanalı başarı ile devam etmektedir.

Aydoğmuş 2017 Yılında Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi Youtuber ve Instagrammer olarak aday gösterildi.

Düşle İnan Yaşa kitabı Altın Rehber tarafından 2017 yılın “En İyi Kişisel Gelişim Kitabı” ödülüne layık görüldü.

Moon Life Oscars 2017 tarafından Can Aydoğmuş’a “En İyi Kişisel Gelişim Yazarı” ödülü verildi.

İnternet medyası yılın en iyileri 2018 ödül töreninde ‘Yılın En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı’ ödülü verildi.

Uluslararası Mevlana barış ödülleri tarafından ‘Yılın En İyi Yazarı’ ödülü verildi.
Hayvan hakları savunucusu ve kedi sevdalısı olan Can Aydoğmuş, bir pati aşığı olarak aktif biçimde çalışmaktadır.