Sayın Aydoğmuş’un rehberler ve melekler aracılığı ile pozitif yüksek güce olan uyumlanması, okuyucuların kendi içlerinde bu bağlantıyı büyütmeye başlamalarına ilham verebilir.

Jan Spiller
—————————————————————

Türkiye ziyaretimde Can ile tanıştığım için onur duyuyorum. Bir enerji çalışması olan Ra-Sheeba’nın kurucusuyum ve yıllar boyunca kendi yaşam serüvenlerine uyanan bir çok insan ile tanıştım. Can’ın tamamen uyanmış ve ruh ile temiz bir bağlantı içinde olan yüksek titreşimli bu insanlardan biri olduğunu söyleyebilirim.

Merilyn Joy Bretherick – Avusturalya

————————————————–

Bu kitap, tüm diyarlardaki tüm insanlar için daha yüksek alemlerdeki yüceleri daha iyi ve kolay anlamanın yolunu arayanlara bir ilham kaynağı olabilir. Yüceler, melekler ve aslında bizden önce gelmiş geçmiş tüm ruhlar, yaşayan ruhlar olarak kalır ve bize tüm ihtiyaçlarımız için yardım edip yol göstermek için oradadırlar. Sorun, arayın ve bulacaksınız. Bu kitap size yol gösterecek. Siz aradıkça dikkatli ve hassas bir şekilde yazılmış bu kitabın yardımıyla kalbiniz ve zihniniz açılacak. Bu kitap size yol göstermek için çok ihtiyacınız olan yüceltme ve yardımı verecek.

Size gerçeğe ve ileriye olan seyahatinizde kutsama ve neşe ve yüksek boyutlardan yardım diliyorum.

Sandy Ingham

————————————————-

Bu Dünya’da spirütüelliğe bu kadar adanmış bir insanla karşılaşmadım. Her anlamda bunu yaşıyorsun. İnsanlar arasındaki ruhsal gelişime açık ve değerli kabulün eşsiz. En iyi dileklerimle.

Tom de Winter, Daha iyi bir Dünya için eğitmen

—————————————————-

Osman ile çalıştığımda, o anda uyumlandım. Onun ne kadar yüksek gelişmiş bir ruh olduğunu görmek beni heyecanlandırdı. En yüksek enerjilerle çalışıyor ve çalışması tamamen saf.

“Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak” kitabı bizim yüksek bilinçlerle olan bağlantımız ve hepimizin ilahi gücün bir parçası olduğumuz hakkında. Hepimize açık olduğunu keşfettikçe yüksek alemlerin dışa vurumunun keyfini çıkarın.

Işıkla olun.

Rita Berkowitz

——————————————

Osman Can Aydogmus, hepimize spiritüel yaşamın parlaklığı ve sevgisine uyanmak için ilham veren parlak ve bilge bir ruh.

William Bloom

—————————————————-

Bu kitabı okuyun! Sizi ışık varlıklar ve ışıkla birleştirecek.

Paul Aurand, MHt

Yazar and Terapist

New York, NY

…………………………

Meditasyon ile var olan iç dünyaları, içimizde ve çevremizde gizli kal­mış boyutları keşfetmek hepimize sevinç getirir. Evrensel hukuk ile çalı­şarak, hayat stilimizde yaptığımız değişiklik sadece yaydığımız frekansı güçlendirmek ile kalmaz; aynı zamanda sağ beyni aktive ederek, sol beyin mantığı ile daha uyumlu bir şekilde çalışmamızı sağlar. Bunlar dengede ol­duğu zaman, varlıkları ve rehberlikleri ile bu dünyada hayatımıza zengin­lik ve derinlik katan yüksek boyuttaki inanılmaz varlıklar ile iletişim kura­rak buluşmak daha kolaylaşır. Bu kitabın içindeki her şeyi beğeneceğinizi düşünüyorum.

Jasmuheen, Dünya Barış Elçisi, dünyaca ünlü spiritüel öğretmen

…………………………

Artık evrende yalnız olmadığımızı anlamaya başlıyoruz. Yüce Yaratıcı’nın yanında hayatlarımızda bizi yönlendiren, destekleyen bir sürü varlık var. Can Kağan Osman Aydoğmuş’un kitabı yeni varoluş biçimleriy­le kişisel bir bağlantı kurmamıza yardım ediyor. Bu Aydınlanmış Yüceler kimlerdir? Her biri, tıpkı bizim gibi biriciktir ve onların içinde bulunduğu gerçekliğin gücünü ve yüceliğini fark etmek çok önemli. Bunu fark etmek bizi muhteşem bir aydınlanmaya götürecek. Aydoğmuş’un kitabı hepimizin sentezi kendi hayatlarımız içinde birleşik bir denge ile bulmamız gerektiğini anlatıyor.

Bu yüce varlıklarla bağlantı kurarak kalıcı mutluluğu, bilgeliği yakala­yabilir, kendi kendimize koyduğumuz sınırlamaların ötesine geçerek daha yüksek bir farkındalığa ulaşabiliriz. Tüm insanları Kutsal Işığın aydınlan­masına davet etmek Kutsal Bilgeliğe adanmışlığımızın ifadesidir.

Prof. Dr. J.J. Hurtak-Denise Hurtak

The Book of Knowledge: The Keys of Enoch kitabının yazarı

————————————————————

Can Osman Kağan Aydoğmuş, hiç korkmadan, geleneksel ve sıradan olma döngüsünden kendini sıyırıp, sesini duyuran ender insanlardan bi­ri. Parlayarak, insanlık tarihi, kökeni ve spiritüel çizgilerini rahatça aştığını göstermektedir. Gerçekte insan olarak kim olduğumuzu ve tecelli etmiş bu garip realitedeki rolümüzü; sadece çeşitli bilgi alanlarını birleştirerek anla­yabiliriz

Michael Tellinger

————————————————————

Ağır omurilik hasarlı bir hastam, aynı durumdaki hastalarımdan farklı olarak iki yıl içerisinde yürümeye başlamıştı. Oysa ona da diğer hastlarla aynı tedaviler uygulanmıştı. Hastama sırrını sorduğumda, omuriliğinin çevresindeki küçük işçilerin durmaksızın hasarlı sinir hücrelerini tamir ettiğini hayal ederek bu süreci hızlandırdığı cevabını vermişti. Bu hastamla, İnsanı iyileştiren şeyin ilaçlar değil, kişinin kendi inanç sistemi olduğunu bir kez daha anladım.

Gerçekten inandığınız her şeyin gerçekleşebileceğini, dünya tarihinin manevi değer ve inanç sistemleri ekseninde anlatan Can’ın bu kitabını gönülden destekliyorum.

Doç. Dr. Şevki Şahin

Nöroloji Uzmanı

————————————————————

Okuyanların Allah’a yaklaşmalarına vesile olacak güzel bir kitap. Ne mutlu bu güzel eseri yazana, ne mutlu bu eseri okuyanlara. Yüreğine sağlık Can kardeş.

Dr. Bülent Topaloglu