Yazar Can Aydoğmuş Astroloji Eğitimleri ve Yaratım Seminerlerine Başlıyor

Son yıllarda yazdığı kitaplar, astrolojik öngörüleri, canlı yayınlarda yaptırdığı meditasyonlar ve enerji çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren yazar Can Aydoğmuş yaratım seminerlerine ve astroloji eğitimlerine başlıyor. 27 Mayıs’ta ilkini vereceği “Mucizeni Yarat” semineriyle takipçilerini bolluk, bereket ve farkındalığa davet eden Aydoğmuş’un seminerine ve astroloji eğitimlerine YouTube kanalına abone olarak ulaşabilirsiniz.

 

Hayallerin de ötesinde bir yaşam
Hayalinizin ötesinde bir yaşam nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Her gününüz neşeyle mi geçerdi, umut hep yanı başınızda mı olurdu ya da tüm kaygılarınız yaşamınızdan uçup gider miydi? Bolluğun özgürleştiren doğasıyla hiç karşılaştınız mı? Bereket kapılarını ardına kadar açmayı hiç denediniz mi? Yoksa sadece şikâyet ve korku enerjisiyle mi dolusunuz? Kaygılarınızı bir kenara bırakın, mucizeyi deneyimlemek için Can Aydoğmuş’un YouTube kanalına abone olun ve 27 Mayıs’ta başlayacak bu seminere “katıl” butonuna tıklayarak ulaşın. Can Aydoğmuş sadece bir defaya mahsus açtığı “Mucizeni Yarat” ve Astroloji Eğitimi ile bilgisini sevenleriyle paylaşmaya hazır! Rahu Seviye üyelere özel seminerin bedeli 300 TL, Jüpiter Seviye üyelere özel astroloji eğitiminin bedeli ise 350 TL.
Bolluk ve bereketi hayatınıza çekmeye hazır mısınız?
Can Aydoğmuş 27 Mayıs’ta vereceği “Mucizeni Yarat” semineri ile katılımcılara spiritüel ve enerjisel boyutta farkındalıklarını artıracak yeni teknikler öğretecek, bolluk ve bereketi hayatınıza çekmeniz için yapmanız gerekenleri anlatacak. Bu seminerde bırakmak istediğiniz her kötü olay, söz, düşünce ve deneyimden arınıp enerjinin kutsal boyutuna geçeceksiniz. Bolluk ve bereketi hayatınıza çekmeye çalışırken şimdiye kadar neleri atladınız, neleri yapmaktan kendinizi alıkoydunuz hepsini bu seminerle öğreneceksiniz. Düşünce sisteminizi değiştirecek teknikler ve meditasyonlarla adeta yeniden doğmuş bir zihne kavuşacaksınız. “Mucizeni Yarat” seminer serisiyle, düşünce gücü eğitimi, karanlıktan aydınlığa çıkma, bilinçaltı farkındalığını yükseltme yöntemleri öğrenilirken canlı yayınlarda katılımcılar yazdıkları yazıların ve yorumlarda sorularının öne çıkması gibi ayrıcalıklara sahip olacaklar.

Astroloji  Eğitimi hakkında

Eğitim  gün  ve saatleri:

Can Aydoğmuş ‘la temel Astroloji eğitimi 7 haziran Salı günü tr saatiyle 13:00 – 14:00 (kısa bir giriş için saatler bugüne mahsustur)başlıyor. İlk 2 ay (3.ay’a da uzayabilir)herkesin şartsız katılabileceği eğitim 11 Haziran Cumartesi, 12- 19 Haziran pazar , 3- 10- 17-24- 31 temmuz pazar tarihlerinde ise tr saatiyle 19 00- 21 00 saatleri arasında devam edecektir.


Katılım  platformu, ödemeler, kaçırılan derslerin kaydı ,yurt dışı katılım şekli ve  içerikle  ilgili  bilgiler:

Can Aydoğmuş ‘un youtube  sayfasından (kanala abonelik Gmail’i kabul ediyor.
Hotmail vs yi değil) katil (join) bölümüne  girip  üyelik seçeneklerinden 4 farklı  üyelik  seçeneğinden 4. sıradaki  ‘Jüpiter  üyeliğini’ seçip aylık ücret olan 350 tl nin kredi kartınızdan çekilmesiyle olacaktır…bir diğer  ödeme  şekli  telefon hattınız  faturalı  olduğu  takdirdedir..( araştırınız)..bu ödeme  şekli  dışında western  union, banka havalesi ve diğer  ödeme  şekilleri kabul edilmemektedir.  kredi kartıyla olan ödemeler  youtube tarafından siz iptal edene kadar otomatik olarak  çekilir.
Jüpiter  üyeliğini  haziran  ayından önce  alırsanız, yani  27 mayıs öncesi Jüpiter üyesi olursanız hem 27 mayıs perşembe 19 00 da başlayacak “Mucizeni yarat ” seminer serisine hem de 7 haziran ‘da başlayacak  olan astroloji  eğitimine katılmış olacaksınız (eğitimin aylık ücreti  350 tl dir) , isterseniz 7 haziran  eğitiminin öncesinde  Jüpiter üyeliğini aldığınızda 27 mayıs seminerinin kaydını da seyredebilirsiniz.
Ve 7 Haziran ‘a katılıp sonrasında her ikisine de  katılmaya devam edebilirsiniz.. Sonuçta  jüpiter üyeliği  size alt seviye üyeliklerinin tüm içeriklerine de sahip olmayı da sağlıyor …sadece 300 tl lık Rahu üyeliği  alırsanız  7 haziran’da başlayacak  olan eğitime katılamıyorsunuz.
Mutlaka Jüpiter üyeliğini almanız  gerekiyor. .Üyeliğe dahil olanlar: 6 saatlik sözcüklerin  gücü ( video da kayıtlı) eğitimi,  ayda bir kez olan yeni ay meditasyonu, ayda bir kez olan soru- cevap, ve bu ay sonu ( 27 mayıs perşembe) başlayacak  kişisel  gelişim  eğitimi olan ‘ mucizeni yarat’ seminer serisi(düşünce gücü eğitimi- karanlıktan aydınlığa çıkma- bilinçaltı farkındalığını yükseltme), kişilerin kendilerine özel emojlileri, yazdıkları yazılarda, yorumlarda canlı yayınlarda sorularının  öne çıkması + astroloji  eğitimi.
Hali  hazırda  önceden  Jüpiter üyesi  ölmüş olanlar eğitim için  1- 7 Haziran arası aylık 350 tl olan  eğitim ücretini kredi kartlarıyla ödeyerek  üyeliklerini aktıve etmeliler ..

Önemli  not:

Ödemelerle ilgili her türlü soru (iptal, iade vs vs ler için muhatabınız Youtube kanalıdır….Bazı telefonlarda  katil seçeneği bulunmamaktadır.. bu durumda “bilgisayardan” girmeniz gerekecektir…Azerbaycan ‘dan veya youtube kanalının olmadığı  ülkelerden katılacak olanların veya yaşadıkları ülkede  bu sayfada katil seçeneği  bulunmayanların katılım yapabilmesi için ‘vpn’ lerini (bulundukları  ülkenin Internet ağı) değiştirmeleri  gerekmektedir..
Türkiye dışında olan  ülkelerde (Almanya vs )Ücretlendirme de o ülkenin  para biriminde youtube kanalının belirlediği  belli ücret seviyeleri olduğundan farklıdır. Bizim belirlediğimiz  bir Ücret  değildir  ( 350 tl değil farklı Ücretler göreceksiniz)  Astroloji eğitimlerinin hepsinde  kaçırdığınız derslerin  videolarını  ilgili platformdan seyredebileceksiniz.

Eğitim  materyali  ve kullanılacak program hakkında:

Eğitim için önceden  hazırlayacağınız bir materyal yoktur..  Sadece Can Aydoğmuş ‘un söyleyeceği  programı indirmeniz yeterli olacaktır. Hangi programı nasıl yüklemeniz gerektiği  ve nasıl kullanacağınızı Can Aydoğmuş  bildirecektir.

2 aylık eğitimden sonra devam edecek olan Astroloji ve Astrokartografi eğitiminin icerik, ücretlendirme (taksit vs)ve katılım koşulları hakkinda:

7 Haziran’da başlayacak olan, herkesin şartsız katılabileceği ilk 2 aylık eğitimin tümüne katılanlar (Ekim veya Kasim ayında açılacak olan ve ilk sene 9 ay sürecek ( pazar günleri aynı saatlerde) temel Astroloji ve Astrokartografi eğitimine başvuru yapabileceklerdir.haziran eğitiminde 2.ay’a katilanlarin başvuru bilgilerini mail adresimize isteyeceğiz)Can Aydoğmuş başvuru yapan kişilerin Doğum haritalarina bakip uygun olan katılımcılardan kendisiyle uyumlu çalışabilecek kişileri seçip eğitime kabul edecektir…Ekim veya kasim ayında başlayacak ilk 9 aylık eğitimin aylık ücreti farklı olacaktır..daha sonra size ücret bilgisi verilecektir. tüm ücretin tahsilatı kredi kartıyla 12 ay taksit şeklinde olacaktır…9 aylık vedik Astroloji ve Astrokartografi eğitiminde ayrıca haritanizin ve çevrenizdeki kişilerin haritalarinin nasıl sifalanacagini öğrenip, yaşam yolunu anlama, aydınlanmaya yönelik açılımları kapsayan ciddi farkındalık yaratan spiritüel bir eğitimde almış olacaksınız…tüm bunlara ilaveten alanında uzman kişilerin vereceği mini workshoplarda olacaktır…9 aylık eğitimin içeriği aşağıdaki gibi olacaktır.

 

Astrolojik Öngörü Seminer Serisi..

Bu eğitim bir astroloji eğitiminin çok ötesinde içsel bir yolculuk, farkındalık ve aydınlanma için programlandi..

Vedik Astroloji haritalarina ve astrokarografi haritalarina bakmayı öğreneceğiniz bu eğitimde bati astrolojisi haritası öğrenmeyeceksiniz.

Bu eğitim astrolog ünvanı vermeyecek veya astrolog yetiştirip para kazanmak için programlanmadi. Eğitimlerin sonunda herhangi bir sertifika veya katılım belgesi verilmeyecektir .

Bu eğitim serisi katılımcıların hem kendilerinin hem de çevrelerindeki insanların hayatlarındaki tüm başlangıçların, ilişkilerinin, iş hayatlarının ve aklınıza gelebilecek veya gelemeyecek herşeyin astroloji haritasına bakabilmeleri için hazırlandı.

Her sene yaz Dönemi hariç 9 ay boyunca pazar gecesi yapılacaktır.. ( Bazı pazarlar hariç)

Ilk program 1 sene sürecektir. Daha sonra 2.sene de bir üst seviyeden devam edecektir..Haziran ayında 2 aylık eğitimin tümünü alanlardan başvuru yapanların haritaları uygun olanlar secildiklerinde 2 adet 9 aylık eğitime devam edebileceklerdir. ( toplam 9+9 =, 18 ay) ilk seviye ve daha üst seviye şeklinde..Bu konuyla ilgili 2 aylık eğitimi bitirenlerin bana bildirmeleri başvuru için yeterli olacaktır.. Kendilerinden istediğimiz bilgileri mail adresimize alacağız..

Can Aydoğmuş tek tek astroloji haritalarina ve fotoğraflara bakıp kendisi ile uyumlu olacak kişileri seminer programına kabul edecek ve o kişilere dönüş yapılacaktır…

Bu seminer serisinde enerjisel çalışmaların yanisira farklı çalışmalarda olacak ve bu çalışmalar herkesin hayatini mutluluğa, rahatlığa dönüştürebilmesi için programlandi..


9 aylık eğitim içeriğinde bulunan ‘Astrokartografi ‘ nin önemi hakkinda:

Hem kendiniz, hem çevrenizdekilerin nerede yaşarsa mutlu olur, bolluk bereket içinde yaşar, nerede yaşarsanız (yaşarlarsa ) evlilik ve ilişki gelir, dünyanın neresi kendilerini, ailelerini, çevrelerindeki insanları nasıl etkiler, bu insanlar neden bu yaşadıkları şeyleri yaşıyor sorularına cevap bulacaklar.. ayrıca bu eğitimde bu hayattaki görevlerini, yapacakları şeyleri, tekamüllerini tamamlayabilmeleri için aydınlanma yolunda nasil ilerleyecekleri, hayatta gerçekten mutluluk, keyifle yaşayabilmeleri için bir çok tekniği alıp,yaşamı anlayıp yaşam ‘a ilahi alemin gözünden bakmayi öğrenecekler…Bu eğitimden sonra sıkılmayacaklar, sıkılmaya zaman bulamayacaklar ve yaşama karşı 3.gözleri açılmış olup farkindaliklari kat be kat artacak hayatın içinde çok daha kolaylıkla akıp neyin ne zaman olacağını veya olan bir şey varsa ne zaman biteceği ya da bu durumun içinden nasıl kurtulabileceklerini öğrenecekler..Yazılanlardan anlaşılacağı üzere bu eğitimi alanlar sadece ‘ Astroloji eğitimi almiş olmayıp ayrica çok kapsamlı bir yaşam kılavuzu da edinmiş olacaklardır…