İYİ VE KÖTÜ YOKTUR!


Canım Takipçilerim

Sevginin Kaynağının Gücü Adına

Yaşadığımız sistemin  içinde dualite ikileminde yaşıyoruz.

iyi kötü, doğru  yanlış, güzel çirkin, kilolu zayıf, zengin fakir, kadın erkek ve güçlü güçsüz diye sayısız ikilemleri sayabiliriz. Gerçekte ikilemin ötesinde herşey çok boyutlu ve çeşitlilik içeriyor.

Bu ikilemlerden birisi olduğunuz an mutlaka karşınızda karşıtını bulacaksınızdır.

Örnek olarak çok iyi bir insansınız ve iyiliği savunuyorsunuz diyelim mutlaka ama mutlaka karşınıza kötü insanlar çıkacak ve onlar ile bir mücadelenin içinde bulunacaksınızdır.

Erkeksiniz ve çok erkeklik enerjisindesiniz karşınızda kadınlar olacak ve kadınları anlamak zorunda kalacağınız durumlar ile karşılaşacak ve kendi kadın yanınızı geliştirmeniz gereken durumlar ile karşılaşacaksınızdır.

Kadınsanız karşınızda erkekler ile ilgil konular yaşayacak ve kendi eril yanınızı geliştirmeniz, anlatmanız gereken durumlar ile karşılaşacaksınız.

Yaşam sizi birşekilde devamlı her iki taraftada da gelişmenize  yönlendirecek…

Şimdi buraya kadar herkesin gördüğü ikili düzeyden bahsettik ama aslında ikilemin ötesinde çok daha boyutlu bir sistemde yaşıyoruz. Sadece bilinç seviyesine göre ilk başta ikili sonra daha geniş boyutlu olarak teker teker görüyorsunuz ve deneyimleri yaşıyorsunuz.

Bunların hepsi yaşam dediğimiz oyunun birer parçası ama gerçekte ikilem yada çok boyutluluğunu hepsi birliğin bölünmüş formatları! AYnı bezlerinde biz bilincin bölünmüş bilinçleri olduğumuz gibi…

Gerçekte iyi kötü, doğru yanlış, kadın erkek yada inandığınız düşündüğünüz hissettiğiniz herşey yok sadece birer ilizyonun parçası hepsi… Sz onlara tutuldukça bu içiyon ve oyunun içinde br tarafa bir bu tarafa savrulup duruyorsunuz.

Önemli olan nötürleşmek ve uçlardan bölünme ve ayrılmalardan birliğe gelmek !

Bu konuya daha devam edeceğim!

Sizi seven bir Can…

 

 

 

Leave a Reply