kryon-16

2015 yılında Türkiye’de yaptığımız iki günlük seminer Can’sız asla olamazdı. Onun tanıtım becerileri sayesinde geniş katılımcı sayısına ulaştık ve bu etkinlik çok başarılıydı!

Teşekkürler!

Lee Carroll – Original Channel for KRYON

www.kryon.com


jani

 

Sevgili Can,

Türkiye’ye en son ziyaretimde benim için yaptığın herşey için sana teşekkür borçluyum. İstanbul’da seninle çalışmak benim için bir zevkti. Tüm kalbini ve ruhunu bu tür organize etkinlikler içine koyabilen çok az kişi tanıyorum. Ayrıca kişisel ihtiyaç ve rahatım bir an bile göz ardı edilmedi. Uzun ve yorucu bir dünya turnesinde iken, size sevgi ile sunulan her şey çok önemlidir.

Bunun yanısıra, Ptah dökümanlarının yayın hakkını aldığına çok sevindim. Gelecekteki bu ümit verici ortaklık için sabırsızlanıyorum.

 

Sevgilerimle,

Jani King

http://www.ptaah.com


paul

 

Can harika biridir. Onunla çalışmak bir zevktir. O son derece düzenli, enerjik ve tanıdığım en sevgi dolu insanlardan biridir.

Kurslarımı başarılı hale getirebilmek için yaptığın her şeye çok teşekkürler!

 

Paul Aurand, MHt

http://www.holistichealingcenter.com

 


joni patry

 

Benim Can Aydoğmuş ile olan tecrübem tek kelime ile harikadır. Bana söz verdiği herşey beklentilerimin ötesinde gerçekleşmiştir. Konaklama güzeldi ve mali açıdan da çok verimliydi. Oraya geldiğim andan itibaren konaklama, yemek, ulaşım ve herşey samimiyet ve saygı çerçevesinde halledildi. Tercümanlar her zaman hazırdı. Osman Halkla İlişkiler konusunda bir dahidir ve gerçek bir profesyonel gibi 15.000 kişiyi yönetebilir. Bunun yanısıra o, son derece ilham verici, spiritüel, açık kalpli ve büyük bir iş adamıdır. Dünya çapında bir çok spiritüel eğitmenlere kendini göstermeleri için fırsat sağlar. İyi bir yöneticidir, dünya çapındaki ruhani liderleri tanıtarak spiritüel gerçekliği teşvik eder. Türkiye spiritüel bilgiye aç olan çok büyük bir ülke.

 

Benim deneyimim çok harika idi ve bu anıları sevgiyle anacağım.

 

Joni Patry

Vedic Astrologer

joni @galacticcenter.org 

http://www.galacticcenter.org


tom-de-winter

 

Can İstanbul’da büyük bir organizatördür. Spiritüel anlamda dünyayı bir araya getirmek istiyor gibi geliyor bana ve o Türkiye için bir nimettir. Sadece onunla konuşmanız yeter; dünya kendiliğinden önünüzde açılıverir!

 

Tom de Winter

+491605873856

http://www.biocybernaut.com

http://www.linko.org


charile

 

Can ile beraber çok büyük bir zevkle çalıştım. Seminerim ve bireysel seanslarımın organizasyonu mükemmeldi ve bana çok iyi bakıldı. Her şey çok profesyoneldi!

Sevgi ve berraklıkla,

Charlie

http://www.charliemorley.com

Watch my TED talk here: http://youtu.be/p1i6A7t6L2g

YouTube Channel:http://www.youtube.com/user/CharlieMorley1/videos

TWITTER: http://www.twitter.com/charliemorley1

FACEBOOK PAGE:Charlie-Morley-Lucid-Dreaming-Teacher


ray-brown

Can Aydoğmuş dünyaca ünlü cerrah spiritüel şifacı ve öğretmen Ray Brown ile İstanbul’da birlikte çalışmaktadır. Derin trans şifa medyumu olan Ray Brown, Osman’ın büyük ölçüde yardımı sayesinde şifa gücünü hastalarına aktarır. Tarsuslu Paul trans durumunda olan Ray Brown aracılığı ile çalışan ruhsal bir doktor olarak İngiltere, İrlanda, Almanya, Fransa, Guernsey, Jersey, Afrika, Japonya, İtalya, Kıbrıs, İspanya, Hollanda ve İsveç’te binlerce insanı iyileştirmiştir. Osman Can Aydoğmuş İstanbul Birleşik Krallık Uluslararası Kilisesi ve Şifa Derneği Başkan Yardımcısıdır.

O, ICHF için şifacılar eğitir ve denetler; ayrıca ayda iki kez düzenli Ray Brown’ın şifa kliniğine destek vermek üzere çalışır.

Osman harika bir organizatördür. Spiritüel konuda olmak üzere bir çok iş alanında tavsiye verebilecek ve aynı zamanda medya ilşkilerini sağlayan güvenilebilir kişilerden biridir.

 

Ray Brown

http://www.ichf.org.uk/trustees.htm

http://www.raybrownhealing.com


 

william bloom

Can, şimdiye kadar zevkle çalıştığım en akıllı ve itimat edilebilir insanlardan biridir. Güvenilir, yardım sever ve ilham veren bir meslektaşım olarak, bütün kalbimle onu tavsiye ederim.

William Bloom

http://www.williambloom.com


keith sherwood

Sevgili Can,

 

Beraber çalışmamızdan çok memnun kaldım.

Seninle tekrar birlikte çalışmak ümidi ile…

En iyi dileklerimle,

Keith Sherwood

http://www.onewholelove.com


 

ole-gabrielsen

Can, İstanbul’da benim için yaptığın her şey için sana teşekkür etmek isterim. Çok mükemmel bireysel seanslar yaptık ve ziyaretimi her yönüyle desteklemek ve yardımcı olmak için hep yanıbaşımdaydın. İnanılmaz bir organizasyon becerin var ve bulmacaları mükemmel bir şekilde bir araya getirme yeteneğine sahip olduğunu söylemeliyim.

Seni çok seviyorum ve en kısa zamanda görüşmek ümidi ile!

 

En iyi dileklerimle,

 

Ole Gabrielsen

http://www.olegabrielsen.com