Yükselenim Değişti ve Aslan’ım… Jüpiter’im Aşkım İran’a geçti!


Sevgili Takipçilerim,

 

Biliyorsunuz malum ben tam bir kedi hayranıyım. Hayatımdaki en mutlu anlardan bir tanesi Phuket’te kucağıma kaplan yavrusunu aldığım andır. Heralde hayatım boyunca okadar enerjimin yükseldiği başka bir an hatırlamıyorum. hahahhahahaaa 🙂

 

Şuan bir aslan yavrusunu sevebilmeyi de niyet ediyorum…

 

Hayatımda çok zor durumların içinde olduğum dönemlerde rüyama büyük kedilerin yavrusu yada büyük kedigiller veya kediler gelmiş ve sonrasında rahatlamışımdır. İlginç birşekilde vedik astrolojiye göre yükseleni aslan olan bir sürü insan hayatımda var.

 

İran kedilerine oldum olası aşığımdır. İran kedileride biraz aslanı andıran bir yelesi var ve iranlılar tabii hahhahahahaaaa

 

Malum bildiğiniz üzere ilk kedim ve evimin kralı Matu bir İran kedisi… Hatta onu karakter yaptığım Konuşan Kedi Matu isimli bir çocuk kitabım var.

 

Çocukluğum boyunca İranlıların içinde büyüdüm. Hatta Türkiye’de İranlılar ile beraberken İngiltere’ye taşındığımız zamanda İranlılar içinde kendimi buldum. İlk çok yoğun bir şekilde aşık olduğum kişi İranlıydı ahahhahaahhaahaaaa Bu çok uzun mevzu … Birgün anlatırım.

 

Anlamanız için şöyle söyleyeyim. Farsça konuşulduğu zaman parça parça anlıyorum. İran yemeklerini de çok severim. Aile diziminde 14 senelik emeğim sonucu annemin anneannesinin soyunun bundan yüzlerce yıl öncesinden İrandan kaçan Zerdüştlerden olduğunu geçen sene öğrendim.

 

Bütün bunların yanında çok değerli bir isim Serap Oğuztan beni İranlı menejer, organizatör ve iş geliştirme uzmanı  Houra Nezhad ile bağlantıya geçirdi.

 

Tam bu sırada sevdiğim bir dostum ile oturmuş yeni kitabımın çıkacağı tarih için astroloji haritalarının üstünde çalışırken bana dönüp ‘Can senin yükselenin Aslan olmasın?’ dedi bende ne alaka dedim. Saatimi değiştirmemiz ile beraber üstünden konuşurken ne kadar çok oturduğunu ve kafamda şuana kadar birsürü astroloji konusundaki uzman ismin, hocaların v.s.. yükselenemi Başak olarak bulmalarına rağmen aslında Aslan yükseleninin ne kadar uyduğunu gördüm.

 

Sonrasında Astrocartografi haritasında saatimi Aslan yükselen olacak şekilde değiştirdiğim zaman Türkiye’nin üstünden geçen Jüpiter çizgim birden Azerbaycan ve İran’ın üstünden hatta Tehran’ı da etkiliyor bir şekilde geçtiğini gördüm. Türkiye ile ilgili kısımda Neptün Malatyayı , Diyarbakırı v.s. etkiliyor biçime geçti ve gerçekten ben Malatyada kaldığım dönemde inanılmaz spiritüel deneyimler yaşadım ve o dönem medyumsal yetilerim doruk noktasındaydı.

 

Hemen arkasından Houra Nezhad ile buluştuk ve Tehran doğumlu olduğunu duyduğum zaman çok şaşırdım. Resmen yaşam bu dönem bana bu bilgiyi vermek istemiş ve onu eşzamanlılıklar ile bana onaylamıştı. Günlerdir kafamda aslan mı yoksa başak mı yükselenim diye düşünürken Kanada’daki bir arkadaşıma bugün kü koşturmamı anlatırken ‘Sen Aslansın!’ diye bana yazdığı zaman şok geçirdim.

 

Yaşam kelimenin tek anlamı ile ‘Bak sana her şekilde söyledim, açık açıkta söylüyorum Aslansın kabul et artık’ dedi…

 

Yaşamım boyunca baktığım zaman gerçek anlamı ile yaşamın aslında bize bazı bilgileri zamanı geldiği zaman onaylamaları ve eşzamanlıkları ile beraber vererek bizim aydınlanma sürecimizi desteklediğini çok net birşekilde görebiliyorum. Tabii bazı insanlar algısını bunları görmeye açıyor ama bazı insanlar inanç ve yargı sistemlerinden dolayı açmıyorlar.

 

Daha öncede Aile diziminde Annemin anneannesinin soyunun İran’dan Zerdüştlükten geldiğini öğrendiğim gün eve gelince Zerdüştlük üstüne bir kitabı gördüm ve o hafta Freddie Mercury’nın filmi sinemalara çıktı. Seyretmeye gittiğimiz zaman Freddie Mercury’nın aile soyunun İrandan kaçan Zerdüştler olduğunu ve kendisininde Zerdüşt olduğunu görünce şok oldum. Tabi o sırada bin tane işaret ve benimde ateş ile aramdaki çok yoğun bağlantıyı bildiğimden dolayı kabul ettim.

 

Yaşam benim en yüksek mutluluğum için daimi olarak çalışıyor ve bana yaşatıyor!

 

Yükselenim Aslan! Aslanlığımı kabul ediyor ve yaşamın her an bana öğrettiklerini dikkatle dinliyor ve öğrenmeye devam ediyorum.

 

Peki sen yaşamın seni her an dersler vererek eşzamanlı bir şekilde bilgilendirmek için çalıştığının farkında mısın?

 

Bu dönem veya geçmişte yaşadığınız farkındalıklarını yazıyor ve onlar ile ilgili içgörünü geliştirerek yaşamı dinlediğini ona gösteriyor musun?

 

Sevginin kaynağının gücü lütfen bana hayallerimin ötesindeki mutlulukları yaşam boyu gittikçe derinleşen hazları duyurarak yaşat!

 

Seni seven bir Can…

 

 

(13) Comments

 1. aslında hayatın koşuşturmasında herhangi bir işaret gelse bile ya çok fazla ciddi almıyoruz ya da unutuyoruz .
  mesela ben rüyalarımdan işaret beklerim, ama bazen de gelen işaretlere bir anlam veremem.
  bu tip konularda insan çok bilge olmalı ki hayatını yönlendire bilmeli.
  bu arada ben aslan burcuyum ama nedense son dönemde kedilerden korkar oldum :((((
  irana da gelin 🙂
  irandan sevgiler

 2. Can’ım, seninle Youtube’dan meditasyon yapmaya başladım başlayalı hayat karşıma acayip tesadüfler ve mucizeler çıkarmaya başladı. Sanki telepatik gücüm de güçlendi. Vallahi bana değişik birşeyler oluyor ama şu an kelimelere ancak bu kadar dökebiliyorum. Seni seven bir Dijan:)

 3. Her daim yazıyorum süreçlerimi bende, ve ciddi açılımlar oluyor, çokkk şükrediyorum bunları farkedebildiğim için, ve daha fazla farkındalığada açığım en derinden sevgiler, seni okumak harikaaa

 4. Bende yükseleni mi başak diye biliyordum balık çıktı ayım aslan burcum 22.07.1982 kayseri 22.30 yazdığınıza katılıyorum farkındalığı artırıyor ☺️

 5. Can iyiki varsın . Seni kendime çok yakın hissediyorum. Benimde hislerim çok kuvvetlidir . İnşallah bir gün tanışırız . Ve öyle de oldu. Şükürler olsun

 6. Seni çoookk seviyorum can ❣️meditasyonlarınla beni yükseltirken kitaplarınla ve videolarınla da farkındalıklarımı arttırdın. İyiki varsınSeviliyorsun…❣️

 7. Nasıl oluyor? Bunca yıldır farklı yükselene göre öngörüler de bulunuyorsunuz veya hareket ediyorsunuz. Sonra farklı bir yukselen olduğunuz ortaya çıkıyor. Çok daha önceden fark edilmesi gerekmiyor muydu? Nede olsa hayatınızda ciddi kayıplar ciddi olaylar ciddi başarılar var. Tarihlerde sapma olması gerekmez mi?

 8. muthişsin kardeşim.baska birşey yazmaya gerek yok.18 ekim aksami instigramda yaptığın canlı yayındaki meditasyona katıldim.müthişsin diyorum.başka söze gerek yok.sevgiler

 9. Sen nasıl tatlı nasıl nazik nasıl şeker bir çocuksun yaaa.Canım can’ımmm seni takip etmekten mutluluk duyuyorum

Leave a Reply