2019 ve 2020 Yıllarında Kuzey Düğümün Burçlara Etkisi


 

 

Koç: Bu dönem Kuzey düğümünüz ev, anne, sevgi, aşk, araba, güven alanı, kalp, sevdiklerimiz, ev eşyalarımız ve taşınmaz mülkler evinizde olduğu için sizi bu alanlara yönlendirirken iş ve kariyer hayatınız ile ilgili enerjinizi düşürüyor. Bunun farkında olursanız kontrol edebilir, bu sürecin hayatınıza güzellikler katmasını sağlayabilirsiniz. Eviniz ve iş hayatınızın birbiri ile tam bir bütün olarak gece ve gündüz gibi çalıştığının farkında olup iş ortamınıza daha fazla özen göstermeli, bu dönemin enerjisinin 2020 sonunda biteceğini bilerek işten uzaklaşmamalısınız. Ani kararlar vermeyin. Bu haftaki konumuz: Hayatıma düzenli olarak güzellikler almak için yaşamımda eskileri bırakıp yer açıyor muyum? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

Boğa: Bu dönem kuzey düğümünüz iletişim, aile, sosyal medya, sosyal hayat ve ufak gruplar evinde olduğu için sizi bu alanlara yönlendirirken, baba, şans, eğitim, kendi gelişiminiz ve seyahatler alanlarında enerjinizi düşürüyor. Bunun farkında olarak bu süreci sizin için en dengeli hale getirip, yaşamı sizin için her gün çok daha şanslı bir hale getirebilirsiniz. Haftanın konusu: Eğer gerçekten şanslı olduğunuza inanarak çok şanslı olduğunuzu hergün söyleseniz, yaşamın bir süre sonra ikna olup size o şansı yaşatacağını biliyor olsanız her gün ‘Ben çok şanslıyım:’ der misiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

İkizler: Bu dönem Kuzey düğümünüz para, konuşma ve cinsellik evinde olduğu için sizi bu alanlara yönlendirirken başkalarından alacağınız paralar, kendi gücünüz, çevreniz ve analiz etme yetisi alanlarında enerjinizi düşürüyor.  Bunun farkında olarak, bu süreci daha kolay ve uyumlu bir şekilde geçirmek adına hırs ve ihtiraslarınızın doğru kararlar almanıza engel olmasına izin vermemelisiniz. Bu haftanın konusu: Hayatta zorlamanıza gerek kalmadan, vicdanınızı iyi hissettiğiniz yolda ve akışta olduğunuzda, asıl ulaşmanız gereken en güzel hediyelere ulaşacağınızın farkında mısınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

Yengeç: Bu dönem Kuzey  düğümünüz sizi, benliğiniz, bedeniniz, kimliğiniz, görünüşünüz ve sizinle ilgili algı alanlarına yönlendirirken, ilişkide olduğunuz insanlar evindeki enerjinizi düşürüyor. Bu durum sizin başkaları ile ilgili algınızın ve farkındalığınızın düşük olmasına ve çok fazla kendi duygu ve düşüncelerinize odaklanmaktan, karşınızdakilerden alabileceğiniz hediyeleri alamamanıza neden oluyor ve bu süreç 2020 sonunda bitecek.Bu haftanın konusu: Hayatınızdaki her bir insanın aslında sizin içinizdeki duygu ve düşüncelerin birer yansıması olduğunun ve karşımıza çıkar bütün ilişkilerin bizi mutluluğa götüren birer öğretmen olduğunun farkında mısınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

Aslan: Bu dönem Kuzey düğümünüz sizi hayal dünyası, dizi, film, kitap, gerçeklikten kopmak, endişe, seyahat, tatil, şifalanma ihtiyacı ve emeklilik evinize yönlendirerek, başarı ve yarattıklarınızdan elde edeceğiniz kazançlar ile ilgili enerjinizi düşürüyor. 2020 sonunda bitecek bu sürece kadar aile dizimi, enerjisel çalışmalar, feng shui, uzman doktor ve psikologlar ile terapi gibi çalışmalar çok faydalı olmanın yanında kendi bedeninizi de şımartmalısınız. Bu haftanın konusu: Bu dönem kendinizi şifalandırmak ve önünüzdeki süreçte hayallerinizin ötesinde mutlu olabilmek adına neler yapabilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

Başak:  Bu dönem Kuzey düğümünüz sizi arkadaşlar, organizasyonlar ve büyük kazançlar evinize yönlendirerek, yatırım, çocuk, yaratım, harcama ve başkalarına verme evinizin enerjisini düşürüyor. 2020 sonunda bitecek bu sürece kadar bu dönemin hayatınıza getirdiklerinin kıymetini bilmenin yanında enerjinin yüksek ve düşük olduğu iki alanın arasında dengeyi korumaya özen göstermelisiniz. Bu haftanın konusu: Yaşamda her şey birlikte denge içinde olduğu zaman en büyük güzelliklerin ortaya çıktığı gibi kendi hayatınızın daha fazla dengelemek için yoga, beslemenme düzeni, meditasyon ve daha bir çok alanda neler yapabilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

 

Terazi:  Bu dönem Kuzey düğümünüz sizi kariyer ve iş evinize yönlendirerek, ev, sevgi, aşk, anne ve güven alanlarınızın enerjisini düşürüyor. Eviniz ile işiniz arasında denge kurarken, iş hayatınıza gösterdiğiniz yoğun ilginiz içinde, kalbinizi sevgi ile doldurmaya, aşkı hissetmeye ve hissettirmeye devam etmelisiniz. 2020 sonunda bitecek olan bu sürece kadar iş hayatınızın içine daha fazla sevgiyi, aşkı, annenizi, evinizin sıcaklığını ve güvende hissetmeyi artırmak için güzel şarkılar, fotoğraflar, yaratım panosu, sevdiklerinize çiçek ve hediyeler yollamak gibi yapabileceğiniz pek çok farklı aktiviteyi düşünmelisiniz. Bu haftanın konusu: Her şeyi güzelleştiren sevgi, aşkı ve anne sıcaklığını işyerinizde nasıl yükseltebilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

 

Akrep:  Bu dönem Kuzey düğümünüz sizi eğitim, baba, şans, yurtdışı evinize yönlendirerek, iletişim, sosyal çevre, yayın, kardeşler ve dışa yansıttığınız yüz alanlarınızın enerjisini düşürüyor. Bu dönem aldığınız eğitimlerin güzelliklerini çevreniz ile paylaşmalı, babanız ile ilgili olabilecek her türlü konu ve yayın ve iletişim hayatınızdaki her türlü dengesizliğin geçici olduğunu bilerek sevginin yolundan çıkmamalı, kibarlığınızı korumalısınız. 2020  sonunda bitecek olan bu sürecin sizde entellektüel ve farkındalık alanlarında yaratacağı gelişimin artması için kendinizi daha fazla öğrenmeye açmalısınız. Bu haftanın konusu: Eğer karşınıza çıkan her insan, işyeri ve hayatın kendisini size yardım etmek ve yaşamınızı kolaylaştırmak isteyen bir öğretmen olarak görmeye başlasaydınız yaşamınız nasıl olurdu? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

 

Yay: Bu dönem Kuzey düğümünüz sizin güç, finans ve çevrenizde çok insan olma evinize yönlendirerek sizin kasanızdaki para, cinsellik, beslenme ve konuşma alanlarınızın enerjisini düşürüyor. Bu dönem güce yönelirken kendi temel ihtiyaçlarınızın önemini ve hayatınızın temelini bol bol şifalandırmayı unutmayın. Beslenmenizden, kasanızdaki paraya ve cinsel hayatınıza kadar hepsine tek tek özen göstermeniz ve bu alanlarda eğitim almanız sizin için çok iyi olur. Bu haftanın konusu: Yaşamınızın temellerini sağlamlaştırmadan yukarı çıkmaya çalışmanın tehlikeli olduğunu unutmadan kendi alt yapımızı daha iyi bir hale nasıl getirebiliriz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

 

Oğlak: Bu dönem Kuzey düğümünüz ilişki evinize sizi yönlendirirken kendinize yönelik enerjinizi düşürüyor. Kendinize yönelik enerjinin düşmesi ile özdeğerinizin, kimliğinizin gücünün, kendinize çok daha iyi bakmanıza dair tüm enerjinizin düştüğünün farkında olmalısınız. O yüzden özellikle bu dönem başkalarının sizi daha çok sevmesi ve ilişkilerinizden hakettiğiniz değeri görebilmek için kendinize daha fazla değer vermelisiniz. Bu haftanın konusu: Dünya’nın en değerli varlığı olduğunuzu bilseniz, kendinize nasıl davranırdınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

 

Kova: Bu dönem Kuzey düğümünüz başarı, yaratımlarınız ve yatırımlarınızdan kazanç, annenizin ailesi, evcil hayvanlarınız ve beraber çalıştığınız iş arkadaşları ve iş ortamı evinize sizi yönlendirirken dinlenme, kendinizi, şifalandırma, uyku ve rüyalar alanlarına dair enerjinizi düşürüyor. Gece olmadan gündüz, gündüz olmadan gecenin olmayacağının farkında olmalısınız. Bu dönem gecelerinizi daha fazla şifa ile doldururken yatak odanıza feng shui yapmalı, uyumadan kendinize daha fazla bakım yaparak bu enerjinin etkisini dengelemelisiniz. Bu haftanın konusu: Yaşamın size, sizin kendinize gösterdiğiniz kadar özen göstereceğini bilseniz, kendiniz için neler yapardınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

 

Balık: Bu dönem Kuzey düğümünüz yatırım, yaratım, danışmanlık vermek, yakınlarınız ve çocuklarınız evine sizi yönlendirirken arkadaşlarınız, kazançlarınız, kardeşleriniz ve organizasyon ve etkinlikler alanlarınızın enerjisini düşürüyor. Özellikle bu zamanın enerjisinin içinde kardeşlerinize ve arkadaşlarınıza sevginizi göstermeyi unutmayın. Onlarla güzel etkinlikler yapmanın sizi de şifalandırdığının farkındalığında harekete geçmelisiniz. 2020 sonuna kadar sürecek bu zamanın enerjisinin içinden çıktığınızda size büyük kazanç, mutluluk ve başarılar getirecek olan yaratımları yapmak için kendi ışığınızı daha fazla ortaya çıkarmalısınız. Bu haftanın konusu: Kendi ışığınızın çok daha fazla artması için neler yapabilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

(18) Comments

  1. Yoğunluktan dolayı günlük serini bir türlü okuyamamıştım.. Ama hep aklımdaydı, Instagram’dan iyi ki duyurmuşsun 🙂
    Şimdi bir solukta hepsini bitirdim.. Kalemine bin teşekkür! Sevgiler…

  2. Çok teşekkürler herşey İcin iyiki sızı tanımışım temiz kalbiniz le güzel mutlu günler hep sizinle olsun

  3. Can güneş ve yükselen burcum koçta kariyer iş enerjisi düşüyor ay burcum kovada kariyer ve iş alanına yönlendiriyor bu nasıl olacak şimdi bu alanda şansım düşük mü yüksek mi

  4. Cannn her zamankigibi muhteşemsin seni çoook seviyoruz, Yazıların yorumların enerjilerin müthiş iyiki varsın.❣️

  5. Harikasin canim can oğluşum..bir basak ve yuk.aslan olarak son yillarda yasadigim hayat kayıplar ve tansiyon sikintidiyle dolu 2020yi unutla bekliyorummm.herseye şükürler olsun.olmayanlara da..hepsinde vardir bir hayir

  6. Kuzey ay düğümünü ve bana katacaklarını sevgiyle alıyorum.Sonsuz şifa bolluk bereket iyilik benimle

Leave a Reply