En Şanslı Tarih: 18 Kasım 2020!


Canım Okurlarım,

Özellikle detaylı bir açıklama yapmak adına bu yazımı yazıyorum.

Bu tarih ve saat çok uzun astrolojik çalışmalarım sonucunda bulduğum; sayısız bilgi, birikim, tecrübe, binlerce yıllık vedik astroloji bilgeliğinin gücü sonucunda ortaya çıkmış; önemini anlayan ve bu şanslı tarihte yapılması gerekenleri uygulayanlar için paha biçilemez değerde bir hazinedir.

Evet, en şanslı gün: 18 Kasım 2020! Peki hangi saatler ve bu tarihte ne yapılması/yapılmaması gerekiyor? Hepsini sizler için bu yazımda yazdım.

Dünyada hiçbir astroloğun ya da kişinin söylemediği tamamen benim incelemelerim sonucunda bulduğum ve aylardır defalarca vurguladığım bir tarih!

Dünyada hiçbir astroloğun ya da kişinin söylemediği tamamen benim incelemelerim sonucunda bulduğum ve aylardır defalarca vurguladığım bir tarih!

Bunu bir kere baştan söyleyeyim dedim çünkü bir sürü astrolog yazdığım her şeyi hemen kopyala-yapıştır yaptıkları için ön uyarı olsun.

Bu tarihte sabah “saat: 08:05 ile 10:13” arasında yeni başlatacağınız her şey size zaman içinde bolluk bereket, uzun ömür, başarı, şans, uğur, şifa ve hayallerinizin ötesinde mutluluk getirir.

Lakin başlatacağınız şeyler dediğim zaman, bunu iyice açıklamak istiyorum. Çünkü insanlar bazen farklı yorumlayabiliyorlar. Bir sürü insan o tarihte “Altın ya da döviz alayım” diyor; ama bu manasız ve işe yaramayacak bir şey. O saatlerde bir şey almanızın size pozitif bir getirisi olmaz. Bazı insan kumbara alıp içine para koymayı düşünüyor; bu da olmaz… Bazısı oturup “Meditasyon yapayım” ya da “Dua edeyim” diyor; ama maalesef, bunlar da o tarih ve saatin size şans getirmesi adına hiçbir işe yaramaz…

Bu verdiğim tarih ve saat aralığı; somut, net, elle tutulur, bir şeyin doğumu ve yeni başlangıçlara vesile olacak bir şeyin doğum haritası olmalı!

Ve en önemlisi daha önce başlatılmamış; yani halihazırda doğum haritası olan bir şeyin devamı şeklinde olmamalı. Yani daha önce hesap açtığınız bir bankada, yeni bir hesap açmanız hiç bir işe yaramaz; çünkü o banka ile çalışmaya başlamanızın zaten bir doğum saati var. Yahut daha önce açtığınız bir Youtube kanalı veya sosyal medya hesabına koyacağınız bir video ya da yapacağınız paylaşım hiçbir işe yaramaz. Hatta öyle ki yeni bir sosyal medya hesabını tam o saat aralığında açmak istiyorsanız açmak için kullanacağınız e-mailinizi bile o saatte yeni alıp, o e-mail ile sosyal medya hesaplarını, Youtube kanalınızı açmalısınız!

Şimdi bu tarih ve saat aralığında yapabileceğiniz şeylere örnek vereceğim:

Şimdi bu tarih ve saat aralığında yapabileceğiniz şeylere örnek vereceğim:

Çocuk doğurabilirsiniz

Daha önce hiç bir hesap, kredi kartı, kredi ya da her hangi  bir bağlantınız olmayan bir bankadan hesap açabilir ve hesabınızın adını “Trilyonerim, Çok Zenginim vb.” gibi bir isim yapabilirsiniz. Hesabı açtığınız zaman 10 lira bile olsa hesaba bir miktar para yatırın, internetten açarsanız da başka hesabınızdan o hesaba 10 lira bile olsa yollayın…

E-mail’ini bile o saat aralığında aldığınız yeni sosyal medya hesapları açıp, daha önce hiçbir yerde paylaşmadığınız içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Yine o saatte alınmış e-mail ile YouTube kanalı açabilirsiniz. 

Şirket kurabilirsiniz.

Evlenebilirsiniz.

Ev, arsa, araba, telefon, bilgisayar gibi mallar satın alabilirsiniz. Sonuç olarak satın aldığınız bu şeyler sizi zengin etmez ama iyi bir tarihte aldığınız için kullanım süresi boyunca rahat edersiniz. 

Resmi ve imzalı olarak ortaklık kurabilirsiniz.

Ev ya da işyeri için kiralama kontratı imzalayabilirsiniz.

Kedi ya da köpek sahiplenebilirsiniz; o hayvanların size iyi gelmesini ve beraber mutlu olmanızı sağlar. Zaten bence tarih ve saatten bağımsız olarak her zaman kedi ve köpek sahiplenmek çok pozitif bir etki veriyor. Bütün negatif enerjileri kovuyor ve eve şifa getiriyorlar.

Evinizin bahçesine ağaç dikebilirsiniz. Yine bu diktiğiniz ağacın size direkt bir etkisi olmasa bile, ağacın iyi bir geleceğinin olmasını sağlar.

Yeni bir işe başlayabilir ve her türlü iş için anlaşma imzalayabilirsiniz.

Televizyon programınız varsa ya da yeni bir gazetede köşe yazmaya başlayacaksanız, bu tarih ve saatte başlamanız size çok iyi gelir. 

Bir arsaya ev yaptıracaksanız, bu tarih ve saat aralığında inşaat başlayabilir.

Trendyol’da satışa başlayacaksanız, bu tarih ve saat aralığında başlayabilirsiniz.

Üniversite başvurusu, yeni iş başvurusu gibi her şeyi bu tarih ve saat aralığında yapabilirsiniz ama bu tarz başvurular için sadece bir tane değil, bir kaç tane başvuru yapmanızı -hatta başvurunuzu yeni CV, yeni telefon numarası ve yeni e-mail ile yapmanızı- ve tam o saat aralığında internetten de olsa yeni bir bankadan bolluk ve bereketi hayatınıza çekmek için mutlaka banka hesabı açtırmanızı çok tavsiye ederim… 

Yeni bir kitap, bitirme tezi, çok önemli bir ödev ya da blog sayfası yazmaya başlayacaksanız; e-mailinizi o sırada yeni alın; hatta bilgisayarı yeni alıp o saatte kullanmaya başlayın ve kaleminiz defterinize kadar her şeyiniz yeni olsun ki, sıfırdan tam o saat aralığında başlayın. Tabi aynı anda kalemi, defteri, bilgisayarı o saatte alıp başlamak mümkün olmayabilir; ama o saatte açık bir yere gidip orada defteri kalemi elinize alıp yazmaya başlayabilirsiniz ya da birisi size alıp getirir. 

Siz sabah o saatte o kişiye nakit ya da banka hesabına yollayarak yeni alacağınız eşyaların parasını verir ve yeni eşyalarınızı hemen kullanmaya başlarsınız. Lakin bence o kişi size hediye alırsa ve sonuç olarak siz satın almadığınız için, yani başlangıcı size ait olmadığı için, o eşyanın doğum saatini satın alan kişi başlatmış olur; ki bu durumda yeni bir şey başlatmış olmazsınız. O yüzden sizin bu eşyayı o kişiden satın almanız, hatta fiyatı 10 lira fazla bile olsa, o kişiye bedelini ödeyerek satın almanız ve alıp kullanmaya başlamanız ile otomatikman doğum saatini siz başlatmış olursunuz. Sadece o kişiye o an parasını vermeniz yetmez, aynı zamanda mutlaka o an aldığınız her ne ise kullanmaya başlamalısınız.

 

Bu tekniği bütün her şey ama her şey için aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Bu tekniği bütün her şey ama her şey için aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Bu arada sabah 09:00’da açılan bir sürü banka var. Onun haricinde internet bankacılığı ile pek çok banka artık bankaya gitmeden yeni müşterisi olmanıza ve hesap açmanıza olanak tanıyor. 

Bir tablo, heykel ya da herhangi bir sanatsal bir şey yapacaksanız; ona da o saatte başlayabilirsiniz. 

Kısacası tüm yeni başlangıçlar için kullanabilirsiniz. 

Lakin soyut değil somut bir şeyler; yani elle tutulur ve devamlılığı olacak ve kısıtlı olmayan bir şeyler olmalı…

Mesela kumbaranın içine konulabilecek maksimum miktar bellidir. Aynı zamanda kırılabilir. O yüzden kumbara bu anlattığım örneklendirmelerin dışında kalıyor. 

Umarım bu kadar anlattığım örneklendirmeler ile olayın mantığını anlamış ve böylelikle en iyi şekilde faydalanabileceksinizdir. 

Geçtiğimiz yıllarda bu şekilde verdiğim tarih ve saat aralıkları ile sayısız insanın hayatı değişti!

Pek çok kişi mucizeler yaşadı…

Paraları olmayan insanların banka hesapları para ile doldu taştı! 

Şirket açanlar müthiş başarılar elde etti… şeklinde sayısız örnek verebilirim.

Eğer sizde benim tavsiyelerim ile mucizeler yaşayan ve hayatı değişen insanların arasına katılmak istiyorsanız:

Eğer sizde benim tavsiyelerim ile mucizeler yaşayan ve hayatı değişen insanların arasına katılmak istiyorsanız:

  • Kitaplarımı okuyun ve kitaplarımdaki uygulamaları yapın! 

  • YouTube kanalımı başından sonuna seyredin, oradaki meditasyonlarımı uygulayın ve bütün videolarda söylediklerimi hayatınıza geçirin!

  • Instagram hesabımda her ay yaptığım canlı yayınlarımdaki yeni ay ve dolunay Jüpiter şifası meditasyon enerji çalışmalarıma katılın! 

  • Ve son olarak @canyaziyor Instagram hesabımdan beni takip edin!

Ve tabii verdiğim bu tarih ve saat aralığını önemseyerek kullanın ve mutlaka dediklerimi uygulayın…

Benim astroloji haritamdaki göstergeler, beni takip eden ve dediklerimi yapan insanları çok pozitif şekilde etkilediğimi gösteriyor. O yüzden ben de başka sosyal medya hesabımdan kendimi takip ediyorum. Belki size çok ilginç geliyor olabilir ama astrolojiye göre bazı insanların bazı insanlara iyi veya kötü etkileri var.

Bazı sorular:

  • Loto yada Milli Piyango gibi şans oyunlarını tam o sırada oynasam olur mu?

Olmaz ve hiçbir işe yaramaz. Çünkü böyle bir şey yaptığınız zaman bir şeye doğum vermiyorsunuz. 

  • Herkesin astroloji haritasına göre şanslı tarihin farklı olması gerekmez mi?

Şöyle şimdi herkesin astroloji haritasına göre şanslı oldukları vakitler farklıdır. Zaten ben herkes bu vakitte şanslı olacak ya da her şey bu tarih ve saat aralığında çok iyi olacak demiyorum. 

Defalarca açıkladığım gibi daha önce yeni başlangıcı yani doğum haritası olmayan bir şeye bu tarihte doğum haritası başlatarak bu tarihi o başlattığınız olayın doğum haritası yapıyorsunuz. Özetle aslında sizin, devletlerin ve kurumların astroloji haritalarından bağımsız bu 18 Kasım 2020 tarihinde sabah 08:05 ile 10:13 arası doğmuş bir insanın hayatı nasıl olacaksa bu tarihte başlatacağınız her şeyin geleceği de aynı o şekilde olacak! Özetle yukarıda da uzun uzun anlattığım gibi bu tarihi de yapacağınız yeni başlangıçlar ile mucizeler yaşamanızı diliyorum. 

Sevginin kaynağının gücü; lütfen bunu okuyan iyi insanların, hayallerinin ötesinde mutluluk getirecek mucizeleri yaşamalarını sağla…

Sizi seven bir Can…