ASTROLOG CAN AYDOĞMUŞ SÜPER LİG’İ DEĞERLENDİRDİ!


Astrolog Can Aydoğmuş son yıllarda futbol alanında da tahminlerde bulunuyor. Aydoğmuş son olarak geçtiğimiz haftalarda Radyo Gol’de Fiesta adlı programı  hazırlayıp sunan Burcu Eken’in konuğu olmuş ve konuşmasının bir bölümünü Fenerbahçe’ye ayırarak, ‘Zorlu süreci Ocak’ın sonundan sonra bitiyor aslında’ demişti. 

O yayında Aydoğmuş’un konuşmalarından satır başlarını sizler için derledik;

Açıkçası ben futboldan çok anlamam daha önce 2018’in sonunda 2019’a dair yaptığım yorumlarda her şey olmuştu o lig dönemine dair, sonra tekrar rica ettiler ve böyle bir şey yaptım baya futbolun içine girmiş durumdayız şu anda!

“ŞUBAT-MART SONRASI FENERBAHÇE İÇİN ÇOK İYİ…”

Fenerbahçe’nin haritasına baktığımız zaman özellikle 2014’den başlamış ama asıl 2017 yılından bu yana zor bir süreci var. Bu süreci Ocak’ın sonundan sonra 25’inden sonra bitiyor aslında. Ama tam olarak rahatlaması Mart’ın başında. Önümüzdeki süreçte çok büyük bir başarı elde etmesini bekliyorum Fenerbahçe’nin, Şubat  ve Mart ayı Fenerbahçe için çok iyi, çok pozitif şeyler olabilir. O yüzden gerçekten bazı galibiyetler, başarılar ve olumlu şeyler olabilir onu net söyleyim. Fenerbahçe’nin haritasına baktığım zaman çok ciddi sıkıntıları var görünüyormuş. Bu sene şampiyon olabilirler! Özellikle Mart ayında büyük bir yükselme, dışarıdan gelecek paralar, güç görünüyor. 1 Şubat da oynanacak Trabzonspor deplasmanından galibiyetle dönecek diyebiliriz. 9 Şubat’taki Alanyaspor maçını kazanır, Antalyaspor deplasmanını kazanır. Nisan ayında dadış ilişki ve para ile alakalı bazı rahatlamalar yaşayacak. Bu sezonun şampiyonu Fenerbahçe olabilir. Fenerbahçe 30 yılda bir en zor olan dönemi yaşamış. 2023’ün Ocak ayından sonra asıl Fenerbahçe için her şey daha iyi olacak.

“BEŞİKTAŞ’DA ŞUBAT AYINDAN SONRA FİNANSAL ANLAMDA DÜZELMELER OLACAK…

Beşiktaş finansal olarak kötü şeyler yaşadı, önümüzdeki dönemde de bazı şeylerin devam edeceği görülüyor. Ama düzelecek onlarda da Şubat ayından sonra finansal anlamda düzelmeler olacak, çok daha pozitife çok daha iyiye gitmek, dış ilişkilerinde, yurt dışı ile ilgili pozitif haberleri gelecek. Bu yorumları yaparken sıfır bilgim var tamamen önümdeki haritaya bakarak konuşuyorum.

“GALATASARAY FİNANSAL, TEKNOLOJİK VE İLETİŞİMSEL ANLAMDA RAHATLAYACAK…”

Galatasaray’ın finansal teknolojik ve iletişimsel bazda konuları var ama bu önümüzdeki dönemde hepsi ile ilgili rahatlayacak ve çok iyi olacak Galatasaray’da iyi bir döneme doğru gidecek. Yurt dışında Galatasaray için çok daha iyi olacak.  Kasalarındaki parada artış olacağı görülüyor hem Beşiktaş’ın hem de Galatasaray için, bu durumda da Avrupa’da başarı bekliyorum. Para ile alakalı rahatlayacaklar!

“SİVASSPOR’DA YÖNETİMSEL ANLAMDA SIKINTILAR YAŞANABİLİR…”

Sivasspor açıkcası çok iyi bir dönemde, önümüzdeki dönemde de açıkcası iyi olarakgitmeye devam edecek ama Sivasspor özellikle 2020 Ocak ayından sonra kendi içlerindeki iş alanları ticaretleri yönetimin kendi içindeki konularla alakalı bazı kargaşa ya da bazı olaylar yaşayabilirler. Sadece yönetimsel bazlı sıkıntılar olabilir. Yeni yer alabilirler, yerleriyle alakalı değişiklikler olabilir. Kendi iç eğitimleriyle ilgili değişiklikler olacak yeni kişiler gelebilir eğitim vermekle alakalı.

“BAŞAKŞEHİR’DE HAFİF BİR DURAKLAMA DÖNEMİ YAŞANABİLİR…”

Başakşehir’e bakacak olursak eğer; başarısıyla alakalı hafif bir duraklama dönemi olabilir. Çünkü Ocak sonunda başarısı ile ilgili duraklama olabilir ama yurt dışındaki süreci devam edecek Mart sonundan sonra başarısı ile ilgili rahatlama olacak. Ocak sonu Nisan başı arasında başarıyla alakalı kendi iç çalışanları ile ilgili sorunlar ve sıkıntılar yaşayacak. Ama Başakşehir özellikle çok bolluk ve bereket ve de olumlu yapı içinde bir haritası var. Başakşehir’in yaşı büyüdükçe daha güçlenecek, yaşının büyümesi lazım. Başakşehir 30-40 sene sonra müthiş bir başarı ve güçte olacak. Başakşehir yurt dışında çok başarılı olacak. Yeni bir yer, yeni bir alan alacaklar gibi. 

RADAMEL FALCAO VE VEDAT MURİQİ’E DAİR…

Falcao geçtiğimiz dönem iyiymiş bu sezon ise sıkıntılı görünüyor. 2020’nin Ocak’ından sonra dış ilişkileri ile ilgili sıkıntılar yaşayacak. 

Vedat Muriqi, ikili ilişkilerinde problemler yaşayacak Ocak sonrasında ama kesinlikle ve kesinlikle başarı elde edecek. Vedat’ın 2020’nin 11.ayından sonra çok iyi gidişi olacak. Vedat Muriqi çok zengin olacak, trilyoner haritası var. Kendi içinde bazı konuları var ama iş hayatı çok iyi.  Fenerbahçe’de önemli goller atacak, birbiriyle paralel olacak ve Fenerbahçe’nin başarısında rolü olacak…

Haber: Berk Sayar

ASTROLOG CAN AYDOĞMUŞ SÜPER LİG’İ DEĞERLENDİRDİ!

Leave a Reply