2019 Sonuna Doğru Jüpiter’in Burçlara Etkisi


Koç: Bu dönem Jüpiter şans evinizde düz dönmeye başladığından, adım attığınız her şey şans ile devam edecek! Merkür’ün gölgesi bitti! Artık bu şans ile harekete geçme zamanı. Bu hafta ki konunuz kendinizi daha fazla sevmeye odaklanmak. Bunun için aynanın karşısına geçip, kendinize ‘Seni Çok Seviyorum’ demelisiniz. Siz kendinize söyleyemezseniz kimse size gerçek anlamı ile söyleyemez! Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

 

Boğa: Bu dönem Jüpiter güç evinizde düz dönmeye başladığından yaptığınız her şey çok daha yüksek güç ile ilerler. Yeniliklere adım atın! Finansal konularda önümüzdeki dönem çok mutlu olacaksınız. Bu hafta ki konunuz gücünüze daha fazla inanmak ve ortaya çıkarmak. Bunun için herşeyi yapabileceğinize inanın ve bunu kendinize tekrar edin! Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

İkizler: Bu dönem Jüpiter aşk, evlilik ve ilişkiler evinizde düz dönmeye başladığından, artık aşkı yaşama vakti geldi. Yıllardır olmadığı kadar aşkı yaşayacağınız aylar önünüzde! Yeter ki siz kendinize aşık olarak aşka adım atın. Siz kendinize ne kadar aşıksanız, başkası da size o kadar aşık olur. Haftanın konusu; eğer gerçekten kendinize aşık olsanız, kendinize nasıl davranır ve kendi bedeniniz için neler yapardınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Yengeç: Bu dönem Jüpiter sağlık ve başarı evinizde düz dönmeye başladığından sizin için şifalanma vakti geldi! Bu dönem bedeniniz için yapacağınız her şey kat ve kat başarılı olacaktır. Uzun zamandır hiç olmadığı kadar sağlıklı ve başarılı olacağınız önümüzdeki birkaç ayı kendinizi daha fazla şifalandırmaya odaklanarak geçirin. Bu haftanın konusu; hayatınızda elde edebileceğiniz en büyük başarı olan bedeninizi sağlıklı tutmak için neler yapabileceğiniz. Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Aslan: Bu dönem Jüpiter, yatırım ve çocuklar evinizde düz dönmeye başladığından önümüzdeki bir kaç ay boyunca yapacağınız bütün yatırımlar ilerideki süreçlerde çok büyük kazanç ve başarıları size getirecektir. Çocuklarınız ile ilgili mutlu olacaksınız. Hayatınızda yapabileceğiniz en büyük yatırımın kendinizedir. Bu hafta ki konumuz; kendinize hangi yatırımları yapabilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Başak: Bu dönem Jüpiter sevgi, aşk, anne, güvenlik alanı ve yaşadığınız alanlar evinde düz dönmeye başladığından bütün bu konularda çok şanslı olduğunuz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz! Annenizi mutlaka mutlu edecek hediyeler ile şaşırtın. Kendinizi daha fazla sevmeye yönelin. Kendiniz ve anneniz için ihtiyaçlarınızı alın. Evinize feng shui yapın. Bu hafta ki konunuz; başkaları için enerji harcadığım kadar kendim için enerji harcıyor muyum? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Terazi: Bu dönem Jüpiter iletişim, aile, kardeşleriniz, eğitim, yayın, sosyal medya, kısa yolculuklar ve kendini daha fazla beğenme evinde düz dönmeye başadığından bütün bu konularda çok daha fazla şanslı olacağınız aylar önünüzde. Bu dönemde aileniz, kardeşleriniz için yapacağınız herşey çok daha pozitif sonuçlar getirecek. Kısa seyahatler sizi şifalandıracak. İletişim alanında ve sosyal medyanızda yenililer yapmak için çok iyi bir zaman. Bu haftanın konusu; kendinizi daha fazla beğenmeniz için yeteri kadar kendiniz ile ilgileniyor musunuz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Akrep: Bu dönem Jüpiter konuşma, seksapel, dudaklar, gözler, yüzünüz ve para evinizde düz dönmeye başladığından bütün bu konular ile ilgili müthiş şanslı olacağınız aylar önünüzde. Yüzünüzde dudaklarınız ve gözlerinize dair yapacağınız her şey bu dönem çok daha başarılı olacaktır. Konuşmalarınız ve seksiliğinizin artacağı bu dönemde en başta kendiniz ile konuşmalı, kendinize her şeyin en iyisine layık olduğunuzu hatırlatmalısınız. Bu haftanın konusu; her şeyin en iyisine layık olduğunuzu düşünseniz kendiniz için neler yapardınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Yay :  Bu dönem Jüpiter beden, yüz, tüm benliğiniz ve kimlik evinizde düz dönmeye başladığından size çok şanslı bir döneme girdiğinizin müjdesini vermekten mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki birkaç ayın şansını çok iyi değerlendirmelisiniz. Kendi ışığınızın ve gücünüzün yanında, bu dönemin size getirdiği şansın etkisi ile korkmadan ilerlemelisiniz. Kendi bedeninize daha fazla önem göstermeniz bu dönem ki şansınızı çok daha fazla arttıracaktır. Bu haftanın konusu; Sabır göstermeniz ile istediğiniz her şeye ulaşabileceğinize inansanız, neler yapardınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Oğlak: Bu dönem Jüpiter şifalanma, yenilenme, dinlenme, uyku, korunma ve rüyalar evinizde düz dönmeye başladığından tüm evrenin sizin üstünüze ışıklarını yağdırdığının farkında olun. Bu dönemden en iyi şekilde faydalanmak için rüya günlüğü tutun, yatak odanıza feng shui yapın, geceleri kendinize daha fazla bakım yapın. Her şeyden korunduğunuz bu dönem, kendinizi şifalandırmaya ve yenilemeye yönelmeniz ile, 2020 Kasım sonrası yeniden doğuş yaşayacağınızı unutmayın. Bu haftanın konusu; geleceğinizin mutluluklar ile dolu olduğunu bilseniz, bugün neler yapardınız? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Kova:  Bu dönem Jüpiter kutsamalar, dünya nimetleri, zevk ü sefa, kazançlar, organizasyonlar ve arkadaşlar evinizde düz dönmeye başladığından bütün bu alanların büyüyüp, artacağının farkında olun. Daha fazla sosyalleşin çünkü bu dönem hayatınıza girecek arkadaşlıklar, dostluklara dönüşecektir. Önümüzdeki birkaç ay içinde kazançlarınız artarken, yaşamınızda kutsamalar sizinle olacak ama siz onları almaya açık mısınız? Bu haftanın konusu; başkalarına verdiğiniz kadar, kendinize alıyor musunuz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

Balık: Bu dönem Jüpiter kariyer ve iş evinizde, yani dışarıya yansıttığınız yüzünüzde düz dönerek şifalandırmaya, büyütmeye ve güçlendirmeye başlayacak! Aralık ayına kadar olan kısa bir zaman içinde iş hayatınız için mutlu haberler gelecek, kariyeriniz yükselecek ama sizin dışarı yansıttığınız kendinize güveniniz kadar size değer verilecek. Bu haftanın konusu; kendinize güveninizi daha fazla arttırmak için neler yapabilirsiniz? Yükselen burcunuzu ve Ay burcunuzu da mutlaka okuyun.

 

(3) Comments

  1. Cannn bilgiler için sonsuz teşekkürler peki vedik astrolojideki burcumuza göre mi okumalıyız yoksa batı astrolojisi mi

  2. burcum terazi,yükselenim akrep,ay burcum başak herşey bu kadar mı doğru olur.teşekkürler CAN.

Leave a Reply