Sevgili Can,

Seni tanımadan önce ANTAKYALI meşhur olmuştu,ürünleri çok beğeniliyordu.Ancak para kazanamıyorduk. Tülin’e teşekkürler..Bizi senle tanıştırdı.

Bence bir ” Magic Touch ” gerçekleşti evimde de işyerimde de…Çok kısacık bir sürede enerjim,enerjimiz değişti.

Sağol Can, iyi ki seni tanıdık…

Şahika Kösemen

ANTAKYALI YEMEKLERİ


 

Sayın Can Bey,

Sizinle yaptığımız çalışmalardan büyük faydalar gördük. Müşterilerimizin ve Şirketimizdeki çalışanlarımızın bütün alanlar da memnuniyeti arttı.

Sizden işyerimiz ve diğer konularla ilgili aldığımız Danışmanlıklar sayesinde geniş kapsamlı olumlu sonuçlar elde ettik. Çok Teşekkür ederiz. Saygılar

DEKAN İNŞAAT TURİZM TİCARET ŞİRKETİ


Mekanların da insanlar gibi enerji bedenleri ve ruhları var. Bu düşünceyi paylaşıyorsanız, insanların zaman zaman sağalmak için doktorlara veya şifacılara ihtiyaçları olduğu kadar mekanların da bu ihtiyaçlarının olduğunun farkındasınız demektir. Hatta belki daha da fazla… Çünkü mekanlar birden fazla insanın kullandığı alanlar; hele bir de Zencefil gibi çok fazla insanın çalışıp çok fazla insanın hizmet aldığı yerlerse… Üstüne bir de tarihi bir bina bünyesinde yer alan bir mekan ne kadar çok insan ve hikayesinin enerjisini biriktirmiştir; bunu düşünürken bile insan yoruluyor.

Mekanın dilinden bir anlayan “decoder” olarak Can çıktı bizim bahtımıza. Hem işyerimiz hem benim evimde yaptığımız birer günlük mufassal çalışma; mekanlarda birikmiş pek çok şeyin Can’a fısıldadıkları; sonra teşhiş ve tedavi süreci…

Biz bunları aynen böyle yaşadık Can ile her iki mekanda da. Elimizde yol haritaları düştük yollara sonra şehrin içinde derman aramaya. Neşeyle, hevesle, bilgiyle sağalma sürecine destek veren ve enerjisiyle iştirak eden bir “doktor”dan daha kıymetli ne olabilir bir “hasta” veya “hasta” sahibi için? Mekanların bakımı, iyileşmesi demek içindekilerin de hızla değişmesi ve dönüşmesi demek. Bunu ben bizzat yaşadım; hala da süregiden ve süprizlerle dolu heyecan veren bir serüvene dönüşerek üstelik bu süreç! Mekanın dilinden anlayan ve şifa yolunu gösteren Can’ın bilgisini paylaşma biçimi benim için çok eşsiz ve engin bir öğrenme ve dönüşüm kapısını açtı. En içten şükranlarımla… Hem ona hem onu bana işaret eden Dina’ya…

Ferda Erdinç

ZENCEFİL RESTAURANT


 

Bir süredir evimde kendimi huzurlu hissetmediğim zamanlarda tanıştım Can’la.. Birkaç dekorasyon değişikliği yapmıştım ama yine de bir şey beni içten içe sıkıyordu. Bir salı sabahı için sözleştik ve erken bir saat olmasına rağmen kocaman kahkahasıyla kapımdaydı işte. O sırada bilmiyordum ama kapımın tam karşısında duran ve nereye koyacağımı bilemediğim, evet atmaya da elimin varmadığı ıvır zıvırlar la doldurduğum konsolun itici enerjisini tam kalbinde hissecikti Can girer girmez. Ona rağmen de çocuk gülüşünden de mahrum bırakmayacaktı beni. Ben çaylarımızı koyarken o da alıcılarını açacak ve etrafa bir göz atmaya, nesnelerle, duvarlarla iç sesiyle konuşmaya başlayacaktı. Tüm bunları yaparken de bana hiçbir duygusundan bahsetmeyecekti. Çünkü önce benim evle ilişkime dair ipuçlarını anlaması gerekiyordu öncesinde. Meğer zihnim gibi, bedenim gibi eskilerle, kullanmadıklarımla, atıl olanla tıka basa doldurmuşum evimi. Meğer iç uzayım dış uzayımın yansımasıymış… Yahut dışarı, içerinin… Uzun uzun bu evde yaşanan önemli olaylardan başlayıp, evde yaşamış olanlar ve komşulara kadar oldukça derin enerji detaylarından konuştuk sonra. Öyle ki hayatımda deneyimlediğim pek çok şeyin+ çoğunun evimde yansımalarının olduğuna dair birçok farkındalık oluşturdu Can. O gittikten sonra da kendimi öyle sarsılmış hissettim ki… Bu düzenlemeleri bugün yapmazsam, o kaba enerjilerin ben de durmasına daha da uzun süre izin verecektim. Tek tek uzun yıllardır beni ben yaptığını düşündüğüm ve vazgeçemediğime inandığım ama artık bana hizmet etmeyen her ne varsa paketledim. Okunmuş ama sadece toz almadan almaya el sürdüğüm altı yüze yakın kitap, eski anahtarlar, yazmayan kalemler, sahte çiçekler, olur olmaz yerlere yapıştırılan parçalı aynalar… Paketledikçe ağlıyor, ağladıkça hafiflemiş hissediyordum. O gece, saat üçe kadar Can’ın sesi kulağımda, bana yapışan eski enerjilerin hepsinden özgürleştim. İki günde iki kilo vermekle başladı geri dönüş. Ailemin fotoğraflarını kutulardan çıkarıp atalar köşesi yapmıştım kendime. Meğer kök desteğimden kendimi öyle mahrum bırakmışım ki! Her gün birkaç dakika o fotoğraflara bakarak meditasyon yapmak güne daha sevgi dolu başlamamı sağladı. Evde hareket alanımın ne kadar genişlediğini söylemem gerek. Her nasılsa özellikle bu süreçte, hayatıma, birlikte keyifli vakit geçirdiğim dostlar girmeye başladı.

Can’la çalışmak baharı ve filizlenen yeni, keyifli deneyimleri davet etmek bir bakıma. Tüm bunların yanında, bundan sonra gittiğiniz her evde alıcılarınızı açıp, evin neye ihtiyacı olduğunu anlayacak kadar bir feng shui bilgisine de sahip olacağınız kesin.

Paylaştığın ve cesaretlendirdiğin her şey için şükran duyuyorum sevgili Can.

Arzu Baydar


 

Uzun yıllardır içsel çalışmalar ve meditasyon yapmaktayım. İnternetten bulduğum çok ünlü birisine evime Feng Shui yaptırdım ve gerçek anlamda yüksek miktarda paralar ödedim. Bütün evim Çin objeleriyle doldu. Aradan 1 yıl geçmesine ragmen hiçbirşey değişmedi. Daha sonrasında bir arkadaşım, kendi hayatında büyük değişimlere sebep olan Can’la beni tanıştırdı. Can evime gelince her şeye enerjisel olarak baktı ve bütün evime Feng Shui ile beraber kendi yöntemlerini uyguladı. Can’ın söylemesiyle evden çıkarmam gereken eşyaları hallettikten sonra o an büyük bir rahatlama yaşadım. Evimden bütün o çin objelerini çıkardım ve onların yerine kendi özüme hitap eden şeyleri evime Can rehberliğinde aldım. Ve dediği her şeyi uyguladım. Kendimi gerçek anlamda iyi hissetmeye başlamıştım. Kısa zaman içinde hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu. Annem Babam la ilişkilerim tamamen düzeldi. İş hayatımda büyük ilerlemeler kazandım. Eşimle birlikteliğimiz daha güzel bir hal aldı ve daha bir çok güzel şey. İyi ki seninle tanışmışım. Meleğimsin benim.

Sibel Aksoy


 

Hayatımın karmaşasından ve ailemle yıllardır günden güne artan gerginliklerden bıktığım bir döneme girmiştim. Herşeyi yaptığımı düşündüğümü arkadaşım Sevim’e anlatırken, Sevim seni Can’la tanıştırmalıyım dedi. Daha sonrasında Can’la tanıştım. Bana gerçek anlamda rehberlik etti. Evime Feng Shui ve kendi özel tekniklerini uygulattı. O günden sonra üstümden büyük bir yük kalktı, ciddi farkındalıklar elde ettim ve ailemle günden güne ilişkilerim daha iyi oldu. Can gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Pelin Akrıza


 

Gerçek anlamda bu tarz şeylere hiç inanmayan bir insandım. Can’la tanışmamızın ardından kendisine karşı her zaman büyük bir güven duydum. Kısır döngü şeklinde yaşadığım para ve ilişki sorununun içinden çıkamıyordum. Can’dan bana bu konuda yardım etmesini rica ettim. Evime ve işyerime Feng Shui yaptık. Kısa zaman içinde iş hayatım da çok olumlu gelişmeler yaşadım. Parasal hayatım hergün daha iyi olmaya başladı. Can’la Feng Shui yaptıktan 2 hafta sonra mucizevi gelişmeler oldu. Lisedeki arkadaşımla karşılaştık. Ve 3 senedir çok güzel bir ilişkimiz var, nişanlandık bu yaz evleniyoruz. Oğlum olursa adını Can koyucam. Teşekkür ederim Canım benim.

Melis Kardag


 

5 yıllık sevgilimle son yıllarda ilişkimiz gittikçe kötüye gidiyordu. Beraber yaşadığımız ev adeta bana cehennem olmuştu ve evde durmak istemiyordum. Tam bu dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Can Beyle tanıştım. Ona bu konuları anlatınca beraber evime Feng Shui yapmaya başladık. O günden sonra evim bana gerçek bir yuva oldu. Can’ın söylediklerini uyguladıktan bir süre sonra sevgilimle ilişkimiz de hiç olmadığı kadar iyi olmaya başladı. Can sana minnettarım. Sağol.

Dilan Tanrıdan


 

Canım bu siteyi kurduğuna gerçekten çok sevindim. Sitedeki bilgileri görünce çok heyecanlandım. Benim hayatıma ışık tuttuğun gibi bu site ile daha fazla insana ışık olacağını biliyorum. Sayende hayatımda çok farklı bir noktadayım. Rehberliğin , tavsiyelerin ve seninle yaptıklarımız beni farklı bir noktaya taşındı. Teşekkür ederim.

Melek Gümüşlü