MANYETİK GÜÇ ALANI

 

 

Her şeyin manyetik bir alanı var. Dünyadaki bütün kıtaların, ülkelerin, şehirlerin, mahallelerin manyetik alanları birbirlerinden çok farklı. Bunu hepimiz yaşadığımız zaman diliminde sıkça deneyimliyoruz. Arabanın içinde bir semtten başka bir semte gidince duygularımız ve bedenimizdeki hisler değişiyor. Farklı bir ülkeye gittiğimiz zaman düşüncelerimiz, duygularımız hatta sağlığımız etkileniyor.

 

Kimi zaman aynı sokak içinde bir bahçeye ya da bir eve gittiğimiz zaman bile büyük değişlikler yaşıyoruz. Peki, siz ihtiyacınız olan veya size en uygun manyetik alanın içinde misiniz? Yoksa içinde olduğunuz yer her gün sizi daha da mı aşağı çekiyor? Bazen İnsanlar bir yerde büyür, gelişir ve pek çok deneyim yaşar. Ama birden her gün kendini aynı kısır döngüde bulur. Her ne olursa olsun mutsuzdur.

 

Hayattan haz alamaz. Peki, bu neden olur? Çünkü her yerin öğreteceği ve vereceği şeyler vardır. Bazen bu deneyim çok uzun sürer, bazense çok kısa ama önemli olan bunu fark edip ilerlemektir. Korkular, yargılar ve şartlanmalar sonu olmayan bir kuyu gibidir. Değişimden ve dönüşümden zevk almak önemlidir. Aynı zamanda bütün mekânların ve eşyaların belli enerjileri vardır.

 

Bu enerjiler değiştirilebilir hatta sıfırlanarak, en baştan programlanabilir. Evlerinizin, işyerlerinizin, binalarınızın ve bahçelerinizin içine aldığınız, etrafına koyduğunuz her şey oraların manyetik alanını etkiler. Aynı zamanda bütün bu mekânlarda yaşadığınız olaylar, toplantılar, kutlamalar, geçmişte yaşamış olan insanlar belli manyetik alanlar yaratıyor. Bunlarla birlikte bu mekânların içine soktuğunuz bütün eşyalar o eşyayı yapan kişilerin ve niyetlerinin enerjisini taşıyor. Size hediye edilen yahut o mekânda yaşamış olan kişilerin eşyaları bütün manyetik alanı etkiliyor.

 

Sizin yaratacağınız ve istediğiniz şekilde programlayacağınız bir mekânın manyetik alanı, sizi hayal edebileceğinizden çok daha güçlü yapar. Bunun için çeşitli enerjisel çalışmalar, programlamalar ve yaratım şekilleri vardır. Mekânların haricinde her bir varlığın kendine özel bir manyetik alanı vardır. İnsanların manyetik alanları yaşam alanlarında oluşur ve şekillenir.

 

 

Gittiğiniz mekânlar, yemek yediğiniz, alışveriş yaptığınız yerlerin enerjileri sizi nasıl etkiliyor?

Yaşadığınız semtte her gün gördüğünüz sokaklar, binalar, dükkânlar, heykeller ve insanlar sizi nasıl etkiliyor?

Komşularınız sizin manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

E-mail listenizdeki tüm kişilerin ve gruplarında sizin manyetik alanınızı etkilediğinin farkında mısınız?

İnternette üye olduğunuz bütün grupların, sosyal ağlarda edindiğiniz arkadaşların, beğendiğiniz, katıldığınız her şeyin ve herkesin sizin manyetik alanınızda olduğunun farkında mısınız?

Yaşadığımız son dönemde bütün insanların devamlı yorgun ve tükenmiş hissetmelerinin manyetik alanlarının aşırı dağılmasından kaynaklandığının farkında mısınız?

Yediğiniz, içtiğiniz her şey, üstünüzde taşıdığınız tüm kokular, resimler, materyaller manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Beslediğiniz, empati kurduğunuz tüm hayvanlar, bitkiler manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Telefon rehberinizdeki herkes ve her yer sizin manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Seyrettiğiniz diziler, filmler, okuduğunuz kitaplar, gazeteler manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Üstünüzde taşıdığınız renkler, taşlar, takılar, elektronik aletler manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Hayatınızdaki arkadaşlarınız, sorunlarını dinlediğiniz dostlarınız, hayatınızda kalan eski sevgilileriniz tüm hayatınızı, yani manyetik alanınızı nasıl etkiliyor?

Manyetik alanlarınızın, kanallarınızın, enerji ağlarınızın ve frekanslarınızın bu kadar dağılması, karışması, gücünü yitirmesiyle hayatınız, bedeniniz ve ruhunuz nasıl etkileniyor?

Tüm bunlar için neler yapmalısınız?

Tüm bunlar için nelere ihtiyacınız var?

 

 

MANYETİK GÜÇ ALANI YARATMA;

* Eğitim seminerleri

* Kişiye özel çalışma

CAN AYDOĞMUŞ

MANYETİK GÜÇ ALANI YARATMANIN KURUCUSU