can-kagan-osman-aydogmus1

 

Can Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokulu İstanbul’da Prestij Kolej’de bitirdikten sonra İngiltere’de Egerton Rothesay School’da okudu. Çocukluğunda yaşadığı bazı deneyimler nedeniyle içsel yolculuklara çıktı. İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye’de kişisel gelişim eğitimleri aldı. Dünyanın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimleri aldı.

11 yaşından beri kişisel gelişim yöntemlerine ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü, Vedik Astroloji ve daha birçok kişisel gelişim tekniği konusunda eğitim aldı. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu.
Aydoğmuş Doğan Novus’tan çıkan Aşka Yürü, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa isimli ktapların yazarıdır. Aydoğmuş’un çocuklar için yazdığı “Konuşan Kedi Matu” da Doğan Egmont tarafından yayımlanmıştır.

Hürriyet.com.tr‘de haftada 3 gün köşe yazarlığı yapmış olan Aydoğmuş, artık Cnn Türk bünyesinde köşe yazarlığı yapmanın yanında kurumsal şirketlere seminerler vermekte, motivasyonel konuşmacı olarak davet edilmektedir.

Çok sayıda abonesi olan bir Youtube kanalının sahibi olan Aydoğmuş, sevilen bir Youtuber olarak binlerce kişi tarafından izleniyor.

Doğan TV Dijital bölümü ile 2017 de ortaklaşa kurduğu You Tube kanalı başarı ile devam etmektedir.

Aydoğmuş 2017 Yılında Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi Youtuber ve Instagrammer olarak aday gösterildi.

Düşle İnan Yaşa kitabı Altın Rehber tarafından 2017 yılın “En İyi Kişisel Gelişim Kitabı” ödülüne layık görüldü.

Moon Life Oscars 2017 tarafından Can Aydoğmuş’a “En İyi Kişisel Gelişim Yazarı” ödülü verildi.

İnternet medyası yılın en iyileri 2018 ödül töreninde ‘Yılın En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı’ ödülü verildi.

Uluslararası Mevlana barış ödülleri tarafından ‘Yılın En İyi Yazarı’ ödülü verildi.
Hayvan hakları savunucusu ve kedi sevdalısı olan Can Aydoğmuş, bir pati aşığı olarak aktif biçimde çalışmaktadır.

can-hurriyet